Eylül 13, 2017 Remziye Demirkol

İyi bir içerik ajansıyla çalışmanız için 5 önemli sebep…

blog resimWeb sitenizi var, sosyal medyada da hesap açtınız, peki şimdi ne olacak? Bu mecralarda ne paylaşacaksınız? Kaliteli içerik ihtiyacı artık tüm markaların malumu. Peki işinizi en iyi siz bilirken, sizi neden bir sosyal medya ajansı anlatsın? İşte iyi bir içerik ajansıyla çalışmanız için 5 önemli sebep…

*Web siteniz ya da sosyal medya hesaplarınızın takip edilir ve okunur olması için tecrübeli bir metin yazarının kaleminden faydalanmanız gerekir.

*Sosyal medya bir “jungle” gibidir, yapacağınız iletişimlerde sizin için en doğru mecranın neresi olduğu konusunda bir sosyal medya uzmanı tarafından yönlendirilmeniz, bu ormanda kaybolmamanızı sağlayacaktır.

*Markanızı doğru temsil edecek tasarımların hazırlanmasını, kaliteli ve değerli içerik paylaşmayı, belki tanıtım filminizin çekilmesini, kendinizi videolarla anlatmayı, sosyal medya yönetimi ve daha birçok hizmeti, ki biz buna “360 derece” diyoruz, tek bir muhataptan almak işinizi kolaylaştıracaktır.

*Dünyanın en değerli içeriği bile zaman zaman dijital reklam desteğine ihtiyaç duyar. Hedef kitlenizle, hızlı ve yeterince güçlü bir buluşma için uzman bir dijital reklam uzmanı’nın desteği çok önemlidir.

*Güne “Bugün ne paylaşsam?” diye düşünerek başlamaz, aylık yayın planlamanın rahatlığını yaşar bir de üstüne paylaşımlarınızın etkinliğini sizin için hazırlanan raporlardan takip edebilirsiniz.